English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

15-16 квітня 2017 року у Сіетлі пройшов 17-ий щорічний Міжнародний дитячий фестиваль дружби, де для святкування зібралися дітки з різних країн та культур.

17 квітня 2017 13:46

15-16 квітня 2017 року у Сіетлі пройшов 17-ий щорічний Міжнародний дитячий фестиваль дружби, де для святкування зібралися дітки з різних країн та культур. Цей фестиваль був заснований у 2010 році Турецько – Американською Культурною Асоціацією у Вашингтоні (TACAWA) на честь дітей у всьому світі.

Виступаючи, Почесний Консул говорив про те, як важливо інвестувати у своїх дітей, вчити їх розуміти та приймати інші культури, оскільки тільки разом ми зможемо досягти світлого майбутнього.

Окрема подяка волонтерам Наталі Гарут, Альбіні Терпетській та Світлані Терпетській, які відгукнулися на запрошення Консульства України в Сіетлі та допомогли організувати виставку, де були були представлені українські культурні артефакти, які гості фестивалю могли розглянути і дізнатися більше про українську спадщину. Також на чолі з Олегом Майовським виступив український хор «Світанок», співаючи українські пісні в національних строях.

Це був фестиваль, який зібрав усі куточки світу, що розділяють їх культури, але об'єднують душі.

Останні новини