English Українською

Консульство України в Сіетлі

У посольстві України в США відбувся урочистий захід, присвячений 21-ій річниці прийняття Конституції України.

28 червня 2017 03:44

З вітальним словом до гостей звернувся Посол України в США Валерій Чалий. Серед запрошених були представники Білого дому, Державного департаменту та інших державних інституцій США, українська громада, представники бізнесу та юридичних кіл. З нагоди свята, а також за особистий вклад в розбудову дружніх відносин між Україною та США Посол Валерій Чалий нагородив цінними подарунками колишнього Державного секретаря Мадлен Олбрайт, колишнього Заступника Державного секретаря Полу Добрянськи та суддю Федерального суду США Богдана Футея. Суддя Футей виступив перед присутніми з ремарками щодо внесення змін до Конституції України та реформи правосуддя в нашій державі.

Останні новини

Посол України в США Валерій Чалий привітав українську команду учасників міжнародної олімпіади з робототехніки FIRST GLOBAL Challenge 20 липня 2017 00:46

Команда українських школярів у складі Ігора Жуковського, Iнги Манжуленко, Михайла Корешкова та ментора Надії Владикіної вперше взяла участь у міжнародних змаганнях, які проводилися у Вашингтоні 16-18 липня. Незважаючи на високу конкуренцію серед учасників із 163 країн світу, українці увійшли до двадцятки найкращих, посівши 19-те місце.

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з народними депутатами України Владиславом Голубом, Оленою Масоріною, Русланом Сидоровичем та Олександром Черненком 19 липня 2017 23:35

Народні обранці перебувають у Вашингтоні з метою участі у американській міжнародній програмі професійного стажування “Відкритий світ”.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із двопартійною делегацією Конгресу США 3 липня 2017 18:59

До складу делегації увійшли члени Палати представників Конгресу Дж.Денхем, М.Бост, Б.Вестермен, Р.Девіс, М.ДеСолньєр, М.Капуано, К.Кубело, Д.ЛаМалфа, Б.Фарентхольд та Р.Адерхолт.

Комітет з питань збройних сил Сенату США затвердив проект “Закону про бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони”. 30 червня 2017 00:53

Сума коштів, яку пропонується виділити на програми безпекової допомоги Україні, становить 500 млн. дол. США. Документ містить положення, що санкціонують надання нашій державі летальних озброєнь оборонного характеру.