English Українською

Консульство України в Сіетлі

Комітет з питань збройних сил Сенату США затвердив проект “Закону про бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони”.

30 червня 2017 00:53

Сума коштів, яку пропонується виділити на програми безпекової допомоги Україні, становить 500 млн. дол. США. Документ містить положення, що санкціонують надання нашій державі летальних озброєнь оборонного характеру.

Раніше Комітет Палати представників з питань збройних сил затвердив власний проект, у якому на зазначені цілі виділяється 150 млн. дол. США і який також містить положення про надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру.

У законопроектах, що зараз проходять розгляд у обох палатах, збережено обсяги та напрями підтримки України порівняно з аналогічними законодавчими актами 2017 року.

Проекти “Закону про бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони” мають бути схвалені Сенатом і Палатою представників відповідно, після чого експерти від обох палат повинні узгодити компромісні формулювання, у тому числі щодо обсягів фінансування програм безпекової допомоги Україні. Узгоджений законопроект має бути повторно проголосований Конгресом та переданий на підпис Президентові США.

Деталі: http://bit.ly/2t4RAvg

Останні новини

Посол України в США Валерій Чалий привітав українську команду учасників міжнародної олімпіади з робототехніки FIRST GLOBAL Challenge 20 липня 2017 00:46

Команда українських школярів у складі Ігора Жуковського, Iнги Манжуленко, Михайла Корешкова та ментора Надії Владикіної вперше взяла участь у міжнародних змаганнях, які проводилися у Вашингтоні 16-18 липня. Незважаючи на високу конкуренцію серед учасників із 163 країн світу, українці увійшли до двадцятки найкращих, посівши 19-те місце.

Посол України в США Валерій Чалий провів зустріч з народними депутатами України Владиславом Голубом, Оленою Масоріною, Русланом Сидоровичем та Олександром Черненком 19 липня 2017 23:35

Народні обранці перебувають у Вашингтоні з метою участі у американській міжнародній програмі професійного стажування “Відкритий світ”.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із двопартійною делегацією Конгресу США 3 липня 2017 18:59

До складу делегації увійшли члени Палати представників Конгресу Дж.Денхем, М.Бост, Б.Вестермен, Р.Девіс, М.ДеСолньєр, М.Капуано, К.Кубело, Д.ЛаМалфа, Б.Фарентхольд та Р.Адерхолт.