English Українською

Консульство України в Сіетлі

Валерій Чалий та Артур Герасимов провели зустріч із сенатором США від штату Міссісіпі, Головою Гельсінської комісії США Роджером Вікером

26 жовтня 2017 02:08

Посол України в США Валерій Чалий та Голова депутатської фракції Партії "Блок Петра Порошенка", Голова Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ОБСЄ Артур Герасимов провели зустріч із сенатором США від штату Міссісіпі, Головою Гельсінської комісії США Роджером Вікером.

З українського боку висловлено прохання до Р.Вікера як члена Комітету Сенату з питань збройних сил підтримати посилення допомоги Україні в оборонному бюджеті США 2018 року. У контексті українсько-американської взаємодії у протидії російській гібридній війні наголошенона важливості якомога швидшого надання нашій державі озброєнь оборонного характеру та обговорено можливості для поглиблення співпраці у сфері кібер безпеки.

Сенаторові надано інформацію щодо останніх кроків, здійснених Україною на напрямі впровадження реформ.Артур Герасимов та Роджер Вікерскоординували позиції делегацій України та США у Парламентській асамблеї ОБСЄ з актуальних питань порядку денного.

Останні новини