English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

У Вашингтоні приймали гостей з нагоди Дня Гідності та Дня Збройних Сил

22 листопада 2017 00:36

Посольство України в США провело урочисте прийняття з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, який знаменує початок у листопаді 2013 року історично важливої для сучасної України Революції Гідності, та з нагоди Дня Збройних Сил України.

Звертаючись до гостей, Посол України в США Валерій Чалий наголосив на особливому символізмі заходу, який поєднує в собі дві важливі події. «Ми завжди будемо пам’ятати тих, хто віддав своє життя на Майдані заради гідності та свободи українського народу. Тепер наші мужні воїни продовжують захищати ці цінності на передовій, а наше з вами завдання робити все, щоб їхня жертовність і відвага не залишилися марними», - зазначив Посол.

Серед присутніх на заході були представники Державного департаменту США, Пентагону, Ради національної безпеки США, а також американські ветерани українського походження, українсько-американські волонтерські організації та українська діаспора.

Під час урочистої частини Валерій Чалий подякував присутнім американським представникам за постійну підтримку України та вручив цінні подарунки за важливий внесок у розвиток двосторонніх відносин Деніелу Хокансону - Заступнику командувача Національної гвардії США та Руслану Замараю - керівнику волонтерської організації United Help Ukraine.

Останні новини